מרצה בינלאומי | אלוף אולימפי | מייצר נצחונות

אודות

אפשר להציג אותו כטייס וסרן במילואים בצה"ל, אפשר להציג אותו כאלוף האולימפי וזוכה מדליית הזהב, ואפשר להציג אותו כמרצה בינלאומי מבוקש המעביר בארץ ובעולם הרצאות מעוררות השראה. כולם כאחד הם אותו אדם: נועם גרשוני, מייצר ניצחונות, גאווה ישראלית.  

החיים של נועם השתנו פעמיים.

הפעם הראשונה הייתה בשנת 2006. באחד מלילות הלחימה הארוכים במלחמת לבנון השנייה, התנגשו שני מסוקי אפאצ׳י בדרכם לסייע לכוחות צה"ל שבעומק השטח. מסוקם של הטייסים רב סרן רן כוכבא וסרן נועם גרשוני התרסק מגובה רב. רן נהרג במקום. נועם ניצל בנס אך נפצע אנושות. הוא התעורר בבית החולים בלי היכולת ללכת, אבל עם הידיעה הברורה שהוא לא מוותר.

בתהליך השיקום הארוך ביקש נועם לחזור אל אהבתו הגדולה – הספורט. ביקש ועשה, והחל להתאמן בטניס בכיסאות גלגלים בבית הלוחם. לאחר מספר שנים במהלכן השקיע באימונים קשים ובהשתתפות בתחרויות, נועם זומן לשחק בנבחרת ישראל.

6 שנים בדיוק לאחר פציעתו, השתנו חייו של נועם בפעם השנייה. זה קרה כאשר הוא זכה במדליית זהב באולימפיאדת לונדון. הוא עצמו מגדיר זאת בחיוך כ"תחביב שיצא משליטה״, אבל האמת היא שנועם הוא סמל לשליטה – בחייו, בגופו, בנשמתו, בפועלו, בכל הווייתו.

אחרי שכמעט איבד הכול, נועם הפך לסמל מאבק הגבורה של נכי צה״ל לבחור בחיים, להסתכל קדימה ולנצח את מגבלות הגוף והנפש. על כך זכה גם בכבוד להשיא משואה בטקס העצמאות ה– 70 למדינת ישראל בשנת 2018.

כיום נועם הוא מרצה מבוקש בארץ ובעולם, המעביר הרצאות השראה לנוער, לעובדים ולקהלים שונים, כשהוא מרתק וסוחף כל קהל דרך סיפור חייו האישי ואישיותו הכובשת. במפגשיו הוא מייצר שילוב ייחודי של השראה, הומור, ותובנות לחיים, לעבודה ולהצלחה בכל תחום, שמותירות רושם עמוק ומשפיעות על המשתתפים הרבה אחרי שההרצאה נגמרת. המפגשים עם נועם מהווים מקור העצמה לאלפי אנשים, בכל הגילאים. המסר העובר בהם כחוט השני הוא שכל אחד יכול להתגבר על אתגרי החיים עם חשיבה חיובית, נחישות וחיוך.

ההוכחה היא נועם גרשוני.

יצירת קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Telegram
Pinterest
Skype
דילוג לתוכן