הרצאות

נועם גרשוני מעביר הרצאות השראה מרתקות בחברות וארגונים מכל המגזרים, החל מחברות עיסקיות, רשויות מקומיות, משרדי ממשלה וגופי חינוך שונים.

מנהלים ועובדים, תלמידים וצוותי חינוך נדרשים להתמודד במהלך עבודתם ולימודיהם עם אתגרים מרובים, כישלונות, שינויים בלתי צפויים ומצבים שדורשים חשיבה, ראייה והתנהלות שאינן שגרתיות. איך עושים את זה? איך הופכים כישלונות למקפצה להישגים? איך מייצרים מאי הוודאות את הדרייב והיכולת להגיע הכי רחוק? איך מגייסים לעזרה חשיבה אופטימית ותעצומות נפש כדי להגיע מהתחתית אל פודיום השיאים הגבוהים ביותר? איך הופכים תחרותיות לכלי חיובי?

לשאלות אלו ועוד רבות אחרות תוכלו למצוא מענה עוצמתי ואפקטיבי בהרצאות שמעביר נועם גרשוני. לחברות וארגונים שונים, מוסדות חינוך ועוד.

איך להשתפר ומהר

הרצאה לארגונים וחברות

הרצאה שחושפת את סודות התחקור שהופכים את חיל האוויר לאחד החילות הטובים והמתקדמים בעולם, ותלמד אתכם כיצד תוכלו להרוויח מאימוץ פרקטיקות שכאלה בארגון שלכם.

איך לייצר נצחונות

הרצאה לארגונים וחברות

בהרצאה חוצה גבולות אנושיים, מעביר נועם בדרכו הייחודית פרקטיקות על התמודדות עם שינויים ואתגרים לצד שאיפה מתמדת לביצועי שיא ומצויינות.

סיפורו של אלוף

הרצאה לגופי חינוך

הרצאה מעוררת השראה שמצליחה לרתק תלמידים ובני נוער, מורים, צוותי חינוך, מנהלי בתי ספר ועובדים בגופי חינוך שונים.

לכל הרצאה יש כח

הרצאות לחברות וארגונים הפכו להיות בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהתרבות הארגונית של כל ארגון, מקטן עד גדול. ראשי ארגונים, בעלי חברות ומעסיקים מכל תחומי המשק והמגזרים השונים – כל אלה הפנימו זה מכבר את החשיבות והערך הרב של הרצאות לעובדים ומנהלים. מההבנה הזאת נולד הצורך לממש בפועל את היתרונות שגלומים בהרצאות המעשירות הללו: מתן כלים לניהול ולהתמודדות מיטבית עם משימות העבודה והלימוד, העצמה אישית, הגברת מוטיבציה ועוד, לצד גיבוש חברתי, גאוות יחידה ותחושה מספקת שמשקיעים בך.

לנועם יש כוח אחר…

סיפורו האישי של נועם גרשוני – פציעתו הקשה, החלמתו העיקשת והישגיו חסרי התקדים שבאו בעקבותיה – זהו  הבסיס המיוחד ויוצא הדופן, שממנו הוא יוצא עם המסרים הספציפיים לכל קהל. באישיותו הכריזמטית, בהומור ובאותנטיות שלו, נועם ממגנט כל אחד ואחת, ובעיקר – מצליח לגעת, לשנות ולהשפיע.

נועם מעביר הרצאות לחברות וארגונים שמותאמות לצרכים שלכם, אשר נבנות כל פעם מחדש תוך התחשבות בפרמטרים שונים כמו סוג האירוע, אופי הקהל, מספר המשתתפים, מטרת ההרצאה (החל מיכולות התמודדות עם משימות קשות בעבודה ועד להקניית מוטיבציה  וחתירה לשירות משמעותי לפני הגיוס לצה"ל). 

לפני כל הרצאה ובמידת הצורך, נערכת שיחת הכנה לתיאום ציפיות עם המזמין ולהתאמת התכנים והדגשים החשובים לו.

ההרצאות מתאימות לאירועים בהיקפים שונים, החל מפורום הנהלה מצומצם בן 10 אנשים ועד לאירועי חברה עם מאות ואלפי משתתפים, טכסי מצטיינים, אירועי הרמות כוסית לחגים, סיום שנה ועוד.

אתם מוזמנים להתרגש, להיסחף, להנות וללמוד איך גם אתם יכולים לייצר לעצמכם ניצחונות. קטנים וגדולים.

יצירת קשר

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Telegram
Pinterest
Skype
דילוג לתוכן