לקוחות

המלצות

״אין ספק שבעת הזאת הרצאתך הפכה חשובה יותר מתמיד לחשובה מאין כמותה.בהתבוננות על מה שיש ולא על מה שאין. הסיפור שלך מספר על נחישות, מנהיגות, התמדה, כח רצון – מאפיינים כל כל חשובים בחיים בכלל ובעת הזאת בפרט. המשובים הרבים שקיבלנו על הרצאתך דיברו בעד עצמם.״

שרון אלון
מנכ״ל רשת קראון פלאזה

בהומור ובראייה מפוקחת מצליח נועם ברגישות לשתף את הקהל בתובנות ובכלים שאסף במסע שלו, וזאת ממקום נגיש, פתוח ומחובר, בלי מילים גדולות ומפוצצות מידי. זוהי הרצאה על נחישות, על רגעי שיא ועל קבלת החלטות.

הפידבקים של העובדים היו מרגשים ואין ספק שאחרי שנה רוויית הרצאות וירטואליות ההצלחה היתה גדולה.
מאמינה שההרצאה יכולה להתאים לקהלים שונים כשכל אחד יכול להתחבר לתכנים מכיוונים אחרים.

ממליצה בחום.

Shai Zeligman
Wellbeing & Community Partner

״בשמי ובשם עובדי GENERAL MOTORS רציתי לומר תודה רבה על שעה מעוררת השראה במלוא מובן המילה!
זו היתה אמנם הרצאה וירטואלית (בהתאם למגבלות הקרונה) אבל זה לא פגם ולו במעט בזמן הזה שהיינו כולנו מרותקים למסך – מאזינים בשקיקה. צוחקים. בוכים. משתאים. מעריצים ובעיקר מקבלים פרופורציה על החיים באופן כללי.
נועם כתמיד מלא בקסם אישי, רהוט, סבלני, חייכן, רגיש .. זה היה עונג צרוף.
בשנה האחרונה קיימתי לא מעט הרצאות לעובדים שלנו ואני חושבת שהיום קיבלתי את מירב התגובות.
אני חושבת שזוהי הרצאת חובה לכל ארגון.״

דנה יצהרי
Employee experience manger
GENERAL MOTORS

נועם הגיע אלינו למכינה בתאריך ה15.6.21 להעביר לחניכי המכינה הרצאה, רגע לפני סיום שנת המכינה וגיוסם לצה"ל. בהרצאה נועם הביא את סיפורו האישי- השירות הצבאי, הפציעה ותהליך השיקום וההתמודדות.

כמוסד חינוכי המעודד גיוס חשוב לנו לחשוף את החניכים לצדדים הקשים שיכולים להתלוות לשירות המדינה, ואת כוחות הנפש הנדרשים בהתמודדות הזו. נועם הביא בשיחה בצורה כנה ונוגעת את הקשיים הרבים שבהם נתקל בדרך, ואת הכוחות אותם היה צריך לגייס על מנת לצלוח אותם. וכל זאת במבט מפוכח ומלא הומור. החניכים יצאו מהשיחה בוגרים ומודעים יותר לקשיים ולאתגרים שהחיים והשירות הצבאי בפרט יכול לזמן בפניהם, אך לתחושתי בשלים הרבה יותר להתמודדות עם אתגרים בחייהם, מכל סוג שהוא. ממליץ בחום.

אלעד שרייר
מנהל מכינה קדם-צבאית "מלח הארץ"